Kurzy a workshopy

Kurzy líčení nebo workshopy pro skupiny či firmy s větším počtem žen.
Obsah a časový rozsah lze vybírat z nabídky nebo dle vašich přání sestavit.

Na kurzech učím, jak dosáhnout líčení jako od vizážisty na každý den nebo večer. Na workshopech vás dynamicky provedu světem make-upu tak, abyste už vždy věděly, jak k líčení a péči o sebe přistupovat a dokázaly tyto poznatky samy aplikovat.

Kurz Beauty Art

Skupinové kurzy Beauty Art vedeme společně s kolegyní a jsou otevřené pro všechny ženy, které chtějí posunout svoji denní rutinu líčení na vyšší level.

 

Věříme, že u kurzu uvítáte především jeho komplexnost a individuální přístup. Poradíme Vám, jak o sebe správně pečovat a naučíme Vás denní líčení přizpůsobené Vašim potřebám.

Projdeme Vaši kosmetickou výbavu a poradíme, co doplnit a případně taky doporučíme obměnu nevyhovujících produktů za ty, které Vám budou sedět.

 

Nejsme vázány žádnou kosmetickou značkou a veškerá naše doporučení na produkty jsou nezávislá a pouze na základě zkušeností z praxe a odezvy od klientek.

Kurzy pro vizážistky

Individuální kurz pro vizážistky na vybrané téma – svatební, denní, večerní líčení, glow nebo fotomake-up. Na kurzu se budu věnovat pouze Vám a zajistím modelku, pokud nebudete mít vlastní.

Ať jste začínající vizážistka nebo máte s líčením již zkušenosti a chcete své techniky zdokonalit, ukážu Vám své know-how a poradím, kterými produkty efektu na dané téma docílit.

Workshopy pro skupiny či firmy

Workshopy jsou vhodné především pro firmy v rámci teambuildingů či firemních odměn zaměstnankyním. Službu můžete poptávat i soukromě. Oblíbenou náplní programu jsou například na rozlučkách se svobodou.

Po domluvě nabízím i další formy vzdělávání. Mám zkušenosti s lektorováním kurzů líčení pro kosmetičky, vizážistky, kadeřnice i fotografy.

Kontaktujte mě pro bližší informace o náplni kurzů a workshopů
nebo máte-li specifické požadavky, které jste nenalezli v nabídce.

Ceník na vyžádání

    Nedostanete-li obratem odpověď, kontaktujte mě prosím telefonicky.

    Dotaz na volný termín