Kurzy a workshopy

Individuální kurzy líčení nebo workshopy pro skupiny či firmy s větším počtem žen.
Obsah a časový rozsah lze vybírat z nabídky nebo dle vašich přání sestavit.

Na kurzech učím, jak dosáhnout líčení jako od vizážisty na každý den nebo večer. Na workshopech vás dynamicky provedu světem make-upu tak, abyste už vždy věděly, jak k líčení a péči o sebe přistupovat a dokázaly tyto poznatky samy aplikovat. Do práce vnáším vášeň a opírám se o své 8leté zkušenosti.

Individuální kurz make-upu

Individuální kurz make-upu doporučuji všem ženám, které se chtějí naučit krásně nalíčit a potřebují poradit, jak na to. Na žádost Vám vytvořím plán kurzu na míru, dle Vašich představ a přání.

 

Věřím, že u kurzu uvítáte především jeho komplexnost. Poradím Vám, jak o sebe správně pečovat a naučím Vás decentní denní a výraznější večerní líčení přizpůsobené Vašim potřebám. Projdeme Vaši kosmetickou výbavu a poradím, co doplnit a případně taky

doporučím obměnu nevyhovujících produktů za ty, které Vám budou sedět.

 

Společný strávený čas jsou obvykle dvě až tři hodiny. Kurz končí ve chvíli, kdy jsme obě přesvědčené, že vše zvládnete i další dny bez mé pomoci. Nejsem vázána žádnou kosmetickou značkou a veškerá má doporučení na produkty jsou nezávislá a pouze na základě zkušeností z praxe a odezvy od klientek.

Workshopy pro skupiny či firmy

Workshopy jsou vhodné především pro firmy v rámci teambuildingů či firemních odměn zaměstnankyním.

Službu můžete poptávat i soukromě. Oblíbenou náplní programu jsou například na rozlučkách se svobodou.

Po domluvě nabízím i další formy vzdělávání. Mám zkušenosti s lektorováním kurzů líčení pro kosmetičky, vizážistky, kadeřnice i fotografy.

Kontaktujte mě pro bližší informace o náplni kurzů a workshopů
nebo máte-li specifické požadavky, které jste nenalezli v nabídce.

Ceník na vyžádání

    Nedostanete-li obratem odpověď, kontaktujte mě prosím telefonicky.

    Dotaz na volný termín