Salónní kosmetická péče

Luxusní londýnská značka Linda Meredith

Linda Meredith patří mezi TOP luxusní značky v kosmetice na celém světě. Neuvidíte ji sice tak často v časopisech, ani ji nekoupíte v řetězových prodejnách. Raději než do marketingu investuje do vývoje a udržuje si svou vysokou kvalitu, nikoliv kvantitu. Zůstává tak dostupná nejen pro vybranou klientelu, ale i pro nás běžné ženy. Rovná se účinností a složením hrstce těch nejdražších a nejkvalitnějších značek, které kosmetický průmysl nabízí. Je to značka velmi oblíbená mezi zahraničními celebritami a členy královské rodiny. Nadchne Vás svou vůní esenciálních olejů a luxusním vzhledem. Je přírodní, veganská a cruelty free. Vaše pleť bude s pomocí tohoto zázraku v těch nejlepších rukou.

Královská kosmetická péče

Individuálně sestavená péče na míru dle aktuálních potřeb Vaší pleti. Součástí péče je čištění pleti, odstranění odumřelých kožních buněk, otevření a vyčištění pórů, hloubkově hydratační maska, enzymatický peeling, zapracování aktivních látek masáží, speciální jílová maska a závěrečná péče.

Můžete využít balíček úprava obočí s depilací horního rtu a brady k ošetření zdarma.

Délka

90 minut

Cena

2500,-

Oxygenová terapie

Při ošetření je na pleť aplikováno patentované sérum Lindy Meredith, které vyživuje a zpevňuje kožní buňky v hlubších úrovních pokožky. Kyslíková terapie pleť regeneruje, napomáhá k zjemění jemných linek a vrásek pomocí koncentrovaných vitamínů. Viditelné výsledky zaznamenáte již po prvním ošetření.

Můžete využít balíček úprava obočí s depilací horního rtu a brady k ošetření zdarma.

Délka

45 minut

Cena

1700,-

V-Tox oxygenová terapie

Ošetření je alternativou botoxu, avšak přírodní a neinvazivní metodou. Aktivní látky, které jsou pomocí přístrojového kyslíku vpravovány hluboko do pokožky, relaxují kůži a pohyb svalů. Velmi viditelných výsledků lze dosáhnout sérií několika ošetření za sebou.

Můžete využít balíček úprava obočí s depilací horního rtu a brady k ošetření zdarma.

Délka

45 minut

Cena

1800,-

Kolagenová terapie

Kombinace Oxygen ošetření navíc s kolagenovou maskou. Reaktivace kolagenu v pleti zklidňuje podráždění, sjednocuje tón pleti, zjemňuje začervenání či skvrny a podporuje regenerační procesy v pokožce.

Můžete využít balíček úprava obočí s depilací horního rtu a brady k ošetření zdarma.

Délka

50 minut

Cena

2100,-

Hyaluronová terapie

Aktivační ošetření kombinuje Oxygen terapii navíc s hyaluronovou maskou. Obnovuje množství kyseliny hyaluronové v pleti, která pokožku hloubkově hydratuje a zvyšuje elasticitu pleti, která se tímto procesem ozdravuje, vypíná a dochází k redukuci vrásek.

Můžete využít balíček úprava obočí s depilací horního rtu a brady k ošetření zdarma.

Délka

50 minut

Cena

2200,-

Natural algae kosmetická péče

Prvotřídní péče dle nejnovějších vědeckých výzkumů pro podporu kožní bariéry, zbavení pleti toxinů a zklidnění nežádoucích projevů pokožky. Péče je vhodná pro všechny, kdo žijí ve městech a jejichž pokožka je denně vystavena znečištěnému životnímu prostředí. Pleť získá zpět svoji přirozenou funkci obranyschopnosti, bude zdravější a odolnější vůči stárnutí.

Můžete využít balíček úprava obočí s depilací horního rtu a brady k ošetření zdarma.

Délka

80 minut

Cena

3200,-

Dekoltová péče

Speciální hloubková hydratace v kombinaci s anti-age procedurou věnována dekoltu přináší okamžité vypnutí jemných linek, dodává pokožce potřebnou dávku elastinu a kolagenu, která pokožku vypne a vyživí. Proceduru si můžete dopřát navíc k jakémukoliv ošetření.

Délka

v kosmetické péči

Cena

1500,-

Další služby

 

 1. Tvarování obočí
 2. Barvení obočí
 3. Barvení řas
 4. Depilace horní ret / brada
 5. Zábal na ruce

Cena k ošetření

 

 1. v ceně ošetření
 2. v ceně ošetření
 3. 150,-
 4. v ceně ošetření
 5. 150,-

Mimo ošetření

 

 1. 300,-
 2. 250,-
 3. 250,-
 4. 250,-
 5.   –

Délka

 

 1. 10 minut
 2. 10 minut
 3. 10 minut
 4. 10 minut
 5. 20 minut

Pokud si budete přát některou doplňkovou službu jako součást péče, celkový čas ošetření se nenavyšuje, tyto úkony provádím kombinovaně v úvodu a ve chvíli, kdy pleť odpočívá a vstřebává aktivní látky.

O mně

 

Po letech pohybování se v make-up světě a kontaktu s různými variantami pleti jsem našla vášeň také v kosmetologii. Základem hezkého a dlouhotrvajícího make-upu je hydratovaná, zdravá pleť a toho lze docílit pravidelnou kosmetickou a domácí péčí. Potřeba hlouběji porozumět stavu pokožky, umět dobře poradit svým klientkám v kvalitní péči, aby pleť byla zdravá a vyživená byla mojí motivací rozšířit si své vzdělání. Jsem akreditovaná kosmetička a brow stylistka a stále si doplňuji vzdělání, abyste u mě zažily tu nejlepší možnou péči. Značka, se kterou pracuji mě nadchla svou filosofií a výsledným efektem, který pocítíte už po prvním ošetření. Linda Meredith se zaměřuje na aktuální potřeby pleti, každé ošetření je díky tomu individuální a sestavené na míru klientovi.

Objednávky:

Kosmetiku provozuji na adrese Sportovní 2a, 602 00 Brno – Salon Visage vedle Boby centra

Pro volné termíny se informujte na telefonním čísle 773 917 733 anebo mailem makeup@katerinabartoskova.cz