Salónní kosmetická péče

Luxusní londýnská značka Linda Meredith

Linda Meredith patří mezi TOP luxusní značky v kosmetice na celém světě. Neuvidíte ji sice tak často v časopisech, ani ji nekoupíte v řetězových prodejnách. Raději než do marketingu investuje do vývoje a udržuje si svou vysokou kvalitu, nikoliv kvantitu. Zůstává tak dostupná nejen pro vybranou klientelu, ale i pro nás běžné ženy. Rovná se účinností a složením hrstce těch nejdražších a nejkvalitnějších značek, které kosmetický průmysl nabízí. Je to značka velmi oblíbená mezi zahraničními celebritami a členy královské rodiny. Nadchne Vás svou vůní esenciálních olejů a luxusním vzhledem. Je přírodní, veganská a cruelty free. Vaše pleť bude s pomocí tohoto zázraku v těch nejlepších rukou.

Královské kosmetické ošetření

 

Individuálně sestavená péče na míru dle aktuálních potřeb Vaší pleti. Součástí ošetření je čištění pleti, odstranění odumřelých kožních buněk, otevření pórů, hloubkově hydratační maska, enzymatický peeling, zapracování aktivních látek masáží, speciální jílová maska a závěrečná péče.

Můžete využít balíček úprava obočí s barvením v hodnotě 500,- k ošetření zdarma.

Délka

90 minut

 

Cena

2200,-

Natural algae kosmetické ošetření

 

Prvotřídní ošetření dle nejnovějších vědeckých výzkumů pro podporu kožní bariéry, zbavení pleti toxinů a zklidnění nežádoucích projevů pokožky. Ošetření je vhodné pro všechny, kdo žijí ve městech a jejichž pokožka je denně vystavena znečištěnému životnímu prostředí. Pleť získá zpět svoji přirozenou funkci obranyschopnosti, bude zdravější a odolnější vůči stárnutí.

Můžete využít balíček barvení řas s úpravou a barvením obočí v hodnotě 700,- k ošetření zdarma.

Délka

90 minut

 

Cena

2900,-

Dekoltové ošetření

 

Speciální hloubková hydratace v kombinaci s anti-age procedurou věnována dekoltu přináší okamžité vypnutí jemných linek, obnovuje produkci elastinu a kolagenu v hlubších vrstvách kůže. Proceduru si můžete dopřát navíc ke Královskému nebo Natural Algae ošetření.

Délka

v kosmetickém ošetření

 

Cena

1300,-

Další služby

 

 1. Úprava obočí s barvením
 2. Barvení řas
 3. Depilace horní ret / brada
 4. Depilace horní ret + brada
 5. Obočí + řasy + horní ret
 6. Obočí + řasy + ret + brada

Cena k ošetření

 

 1. v ceně ošetření
 2. 200,-
 3. 150,-
 4. 250,-
 5. 300,-
 6. 400,-

Mimo ošetření

 

 1. 500,-
 2. 300,-
 3. 250,-
 4. 400,-
 5. 900,-
 6. 1000,-

Délka

 

 1. 15 minut
 2. 10 minut
 3. 10 minut
 4. 15 minut
 5. 25 minut
 6. 30 minut

Pokud si budete přát některou doplňkovou službu jako součást Královské kosmetické péče, celkový čas ošetření se nenavyšuje, tyto úkony provádím kombinovaně v úvodu a ve chvíli, kdy pleť odpočívá a vstřebává aktivní látky.

O mně

 

Během své více než 10leté praxe v make-up světě a kontaktu s různými variantami pleti jsem našla vášeň také v kosmetologii. Základem hezkého a dlouhotrvajícího make-upu je hydratovaná, zdravá pleť a toho lze docílit pravidelnou kosmetickou a domácí péčí. Potřeba hlouběji porozumět stavu pokožky, umět dobře poradit svým klientkám v kvalitní péči, aby pleť byla zdravá a vyživená byla mojí motivací rozšířit si své vzdělání. Jsem akreditovaná kosmetička a brow stylistka a stále si doplňuji vzdělání, abyste u mě zažily tu nejlepší možnou péči. Značka, se kterou pracuji mě nadchla svou filosofií a výsledným efektem, který pocítíte už po prvním ošetření. Linda Meredith se zaměřuje na aktuální potřeby pleti, každé ošetření je díky tomu individuální a sestavené na míru klientovi.

Objednávky:

Kosmetiku provozuji na adrese Milady Horákové 23, 602 00 Brno – Salon Galapa https://www.galapa.cz/

Pro volné termíny se informujte na telefonním čísle 773 917 733 anebo mailem makeup@katerinabartoskova.cz