Kontakt

Kateřina Bartošková

 

Svět make-upu mě fascinoval už během studií na střední škole, příležitostně jsem líčila kamarádky, později modelky na focení. Na jaře 2012 vyšla v časopise Marie Claire fotka, kde jsem líčila modelku pro fotografa Jiřího Turka. Bylo to vůbec poprvé, co jsem líčila na focení a výsledek byl pro mě impuls začít se vizáži věnovat profesionálně.

 

Zúčastnila jsem se během let řady projektů, líčila pro reklamy, do televize, připravovala na akce slavné osobnosti a líčila kolekce známých umělců. Od roku 2015 se pravidelně podílím na vizáži modelek na módních přehlídkách Styl & Kabo, ve spolupráci s vizážistou Pavlem Bauerem.

 

Neustále se zdokonaluji a vzdělávám, absolvuji kurzy, sleduji světové trendy a inspiruji se zahraničními vizážisty. Na mé práci mě naplňuje především to, jak je tvůrčí. I pokud líčím stejnou ženu, pokaždé je to jiné. Oceňuji přirozenost a jedinečnost každé tváře a tím se řídím, i když pracuji s make-upem.

 

Vědomí, že mohu jiné ženě přispět k dobrému pocitu ze sebe samé tím, že se cítí krásnější a tím i spokojenější je pro mě motivací předat ze sebe vždy to nejlepší.

    Napište mi

    Máte nějaké dotazy? Neváhejte mě kontaktovat. Zavolejte, pošlete email, nebo využijte kontaktní formulář. Těším se na Vás.

    Brno - střed

    makeup@katerinabartoskova.cz

    +420 773 917 733