Brow Bar

Co vlastně tato služba obnáší?

Vyměření správného tvaru obočí, vyrovnání asymetrií, tvarování obočí pinzetou a barvení bio hennou.

 

Jak dlouho obočí vydrží?

Výdrž je individuální dle typu pleti. Přibližně měsíc vydrží barva na chloupcích, týden až dva na kůži.

Brow Henna je populární pro svůj efekt permanentního make-upu, aplikace je však zcela bezbolestná a nepodléhá změnám trendů – tvar, šířka i odstín lze s další aplikací upravit.

 

Kam za mnou přijdete?

Veškeré mé služby jsou pro vás k dispozici v centru Brna.

Informace

 

Bio Brow Henna je zpracována speciálním způsobem a postupně bledne do svého přirozeného světlejšího odstínu. Henna na obočí je vhodná pro všechny, včetně blondýnek a světlých typů. Čím intenzivnější tón barvy, tím výraznější a trvalejší výsledek. Nejdéle se barva udrží na suché a zralé pleti, potom na normální a nejdříve se vymyje, pokud máte pleť mastnou.

 

Henna určená na barvení obočí podléhá nejpřísnějším výrobním podmínkám a je schválena Evropskou unií. Konkrétně pracuji s veganskou značkou Supercilium. Bio Brow Henna je z přírodní rostliny s malým množstvím chemické příměsi. U alergiků se na některou ze složek může vyskytnout reakce. Ráda vám bezplatně poskytnu test citlivosti před první aplikací, informujte mě o tom prosím předem.

 

Hennu nelze aplikovat bezprostředně po aplikaci botoxu nebo kyseliny hyaluronové na čele a v očním okolí, ani na poraněnou kůži. Pokud procházíte hormonálními změnami (těhotenství, hormonální léčba, menstruace…), henna se může chovat jinak a mít kratší výdrž.

Pokyny před návštěvou

 

Před aplikací se prosím vyhněte používání jakýchkoliv mastných produktů v oblasti obočí. Přijďte ideálně nenalíčená nebo alespoň s nenalíčeným obočím. Večer před aplikací si můžete udělat jemný peeling, tím pleť nejlépe připravíte, nepoužívejte ale vyživující ani jiné masky. Pokud používáte ricinový olej, informujte mě (na ten henna nechytá).

 

Speciálně k službě Brow Bar nabízím oblíbenou variantu easy make-up za poloviční cenu. Odejdete nejen s novým obočím, ale také se sjednocenou rozzářenou pletí, vyzmizíkovanými kruhy pod očima, hydratovanými rty a svěží barvou ve tvářích. Pokud si přejete kompletní make-up (včetně modelace obličeje konturováním, vykreslení rtů a stínování očí) nebo se večer chystáte na akci a rády byste výraznější líčení s voděodolnou fixací, platí i na tyto služby zvýhodněná cena.

 

Budete-li chtít nabídku využít, dejte mi o tom vědět předem. Info o cenách na https://www.katerinabartoskova.cz/cenik-osobni-klientela/

 

Prvních 24 h po aplikaci

 

Následujích 24h po aplikaci se vyhněte zátěžovým aktivitám, u kterých byste se mohla zpotit. Nevystavujte obočí kontaktu s vodou ani nadměrné vlhkosti, nenavštěvujte saunu nebo solárium, v létě se neopalujte. Nenanášejte na obočí žádné přípravky (make-up, odličovadla, krémy, séra, olejové přípravky…).

 

Domácí péče

 

Nepoužívejte peeling, krémy ani séra v oblasti obočí a vyhněte se používání odličovacích přípravků na bázi oleje. Čím méně budete jakkoliv zasahovat do obočí, tím déle vám vydrží.

Kontaktujte mě pro bližší informace, pokud máte jakékoliv otázky.